Udane Mistrzostwa Województwa MłodzikówZdjęcia 

Udane Mistrzostwa Województwa Młodzików

Udane Mistrzostwa Województwa Młodzików, zawodnicy MKLA Łęczyca zdobyli pięć medali, Maja Andrysiak zdobyła złoty medal w skoku o tyczce z wynikiem 2,45 m a jej koleżanka Maja Moruzgała była druga też w skoku o tyczce z wynikiem 2,05 m, Jakub Kaźmierczak zdobył srebrny medal w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm i Marcel Voss zdobył brązowy medal w skoku w dal z wynikiem 5,84 m.

Bardzo dobrze rzucała oszczepem Nina Kowalska uzyskując rekord życiowy 28,64 m, Zuzanna Andrysiak uplasowała się tuż za podium na czwartym miejscu w skoku o tyczce.

Czwarty w rzucie dyskiem był również Adam Janicki rzucając na odległość 31,05 m, bardzo dziennie z obolałym kolanem wystartowała Martyna Sobalczyk w sztafecie 4×100 m,w biegu na 100m i w biegu na 300m.

Nasza etatowa skoczkini wzwyż Nikola Nawrocka po męczącym biegu w sztafecie i eliminacjach w biegu przez płotki zajęła dopiero czwarte miejsce w skoku wzwyż.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.