Medale Młodzików na Mistrzostwach Województwa

Pięć medali zdobyli podczas odbywających się w hali RKS-u Łódź młodzicy MKLA Łęczyca. Najlepszym zawodnikiem zespołu jak i całych zawodów był zdobywca dwóch złotych medali
Michał Boczkowski-Lesiak. Utalentowany skoczek był najlepszy w skoku wzwyż (1.90 m) i wieloskoku (12.44 m). W obu konkurencjach uzyskał najlepsze rezultaty w Polsce w kategorii U-16.
Dwukrotnie na podium stawał Juliusz Koperski. W biegu na 60 m przez płotki zdobył srebrny medal (9.63 s) , w wieloskoku z wynikiem (10.37m) zajął trzecie miejsce. Jakub Przybylak
w skoku o tyczce pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2.40 m. Rezultat ten dał mu w konkursie drugą lokatę. O dużym pechu może mówić Wiktoria Idczak. Zawodniczka doznała bolesnej kontuzji kolana po upadku na mecie biegu eliminacyjnego na 60 metrów przez płotki. Mimo problemów zdrowotnych przystąpiła do rywalizacji w wieloskoku gdzie z wynikiem 11.66 m zajęła piątą lokatę. W obu konkurencjach zawodniczka MKLA Łęczyca była kandydatką do medalu.