Życiówki zawodników MKLA w Warszawie i Łodzi

Dobre przygotowanie do sezonu potwierdzają w kolejnych startach zawodnicy MKLA Łęczyca. Podczas Warszawskiej ligi lekkoatletycznej Hubert Wożniak zajął drugie miejsce w biegu na 110 metrów przez płotki U-18 (14.39 s), szósty był Jakub Nawrocki (16.32 s). Obaj ustanowili rekordy życiowe. W rywalizacji U-20 na siódmej pozycji uplasował się Eryk Sewiło (17.60 s). W skoku o tyczce pierwszy był Filip Dudka (4,11 m), czwarty Eryk Sewiło (3.60 m), piąty Jakub Nawrocki (3.30 m).

Czteroosobowa łęczycka reprezentacja wystartowała w prestiżowym Mityngu Otwarcia Stadionu RKS Łódź. Jakub Grabski zajął szóstą lokatę z bardzo dobrym rekordem życiowym (55.56 s) w biegu na 400 metrów przez płotki. Rezultatem tym zapewnił sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski U-20. W skoku wzwyż wystartowała cała czołówka polskich zawodników. Mikołaj Szczęsny zajął siódme miejsce z wynikiem (2.02 m), ósmy był z tym samym wynikiem Sebastian Antosiak ,trzynasty Michał Boczkowski (1.78 m). Zwyciężył aktualny mistrz Polski seniorów Norbert Kobielski MKS Inowrocław (2.22 m).