Udane debiuty młodych lekkoatletów w reprezentacji województwa.

Udany występ w nieoficjalnych Drużynowych Mistrzostwach Polski zanotowali na swoim koncie lekkoatleci MKLA Łęczyca.

Zawody odbyły się na pięknym stadionie MOSiR W Sieradzu. Wzięły w nich udział reprezentacje wszystkich województw.

Najlepiej z czteroosobowej grupy wypadł startujący w skoku wzwyż, w roczniku U-16 Michał Boczkowski-Lesiak, który z wynikiem 1.85 m zajął trzecią lokatę. W rywalizacji U-14 na siódmej pozycji uplasował się w skoku wzwyż Miłosz Dudka (1.40 m), ósmy w skoku w dal był Filip Suski (4.95 m), trzynaste miejsce w tej samej konkurencji zajęła Zuzanna Biłas (3.88 m).