Grad medali dla SP1 w Łęczycy

Bardzo dobry start naszych uczniów w Halowym Wojewódzkim Meczu Lekkoatletycznym, który odbył się 11.01.2023 r. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim. W meczu brało udział dziesięć szkół z województwa łódzkiego. Nasi uczniowie zdobyli osiem medali i zdominowali wszystkie konkurencje na zawodach. Najlepszymi zawodnikami byli Biłas Zuzanna, która zdobyła dwa srebrne medale, skok w dal i bieg na 40m, równie skutecznie wystartował Marcel Voss, który wygrał skok w dal i był drugi na 40m. Medale zdobyli Nawerska Sandra w skoku wzwyż, Turkowska Lena w biegu na 600m, Janicki Adam w pchnięciu kulą i Kaźmierczak Jakub w skoku wzwyż.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali uczniowie, którzy często byli tuż za podium: