Ferie na sportowo z MKLA Łęczyca

Lekkoatleci MKLA Łęczyca po bardzo udanym sezonie halowym zakończonym medalami Mistrzostw Polski Juniorów przeszli natychmiast do zajęć przygotowawczych do sezonu letniego.

Zawodnicy Łęczycy objęci szkoleniem w Kadrze Narodowej A udali się na atrakcyjne zgrupowanie do Zakopanego. Kadra Narodowa B spotkała z kadrą województwa młodzików na wspólnym zgrupowaniu w Karpaczu. Pozostali zawodnicy którzy pozostali w domu, codziennie intensywnie trenowali na stadionie miejskim oraz na obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy.

Zajęcia miały charakter otwarty. Oprócz lekkoatletów z wysokimi kwalifikacjami brała w nich udział młodzież ze wszystkich łęczyckich szkół rozpoczynająca swoją sportową przygodę.

Przychodzili także chętni do czynnego spędzania czasu w okresie ferii zimowych. Można było potrenować rekreacyjnie, pograć w piłkę koszykową lub piłkę siatkową.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.