Sukcesy Łęczyckich Mastersów na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu

Brązowy medal w biegu na 400 m z wynikiem (1.05.56 min) wywalczył Czesław Błaszczyk, podczas odbywających się w Toruniu Mistrzostw Polski Masters w roczniku +55. W biegu na 200 m zajął czwartą lokatę (31.62 s) a na 60 m uplasował się na ósmej pozycji (9.37 s). Reprezentujący barwy MKLA Łęczyca zawodnik wykazuje niezwykłą wszechstronność i hart ducha. Z powodzeniem łączy biegi długodystansowe ze sprintami. W sezonie letnim na Mistrzostwach Polski w Ultramaratonach zdobył brązowy medal w biegu na dystansie 100 km.

Niewiele brakowało do zdobycia medalu w pchnięciu kulą w roczniku +70 drugiemu naszemu reprezentantowi Czesławowi Chwiedukowi. Z wynikiem 12.13 m uplasował się na czwartej pozycji.

Walka o podium była bardzo zacięta i wyrównana. Różnica w uzyskanym rezultacie między drugim a czwartym ze startujących zawodników wyniosła tylko 32 cm.