Rekordowe skoki Antosiaka i Boczkowskiego.

Rekord Łęczycy juniorów młodszych wynikiem 2.09 m ustanowił podczas drugiego Mityngu Kwalifikacyjnego w Łodzi Sebastian Antosiak. Michał Boczkowski poprawił rekord życiowy 1.90 m i rezultatem tym aktualnie plasuje się na pierwszej pozycji w tabelach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Filip Dudka zajął trzecią lokatę z dobrym wynikiem (4.03 m) w skoku o tyczce. Natalia Bieniak była ósma w konkursie kobiet (2.43 m). Jakub Nawrocki ustanowił rekord życiowy w rzucie dyskiem (34.44 m) i zajął trzecią pozycję. W skoku w dal był piąty (5.99 m). Eryk Sewiło ukończył konkurs na siódmym miejscu (5.26 m).

Dobrze wypadli także zawodnicy MKLA na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Warszawie. W biegu na 110 metrów przez płotki U-18 zwyciężył Hubert Woźniak (14.30 s),na szóstej pozycji uplasował się wieloboista Jakub Nawrocki (16.25 s). W skoku o tyczce trzecie miejsce zajął Filip Dudka (3.85 m), piąte Eryk Sewiło (3.70 m), dziesiąte Jakub Nawrocki (3.40 m)